Category Archives: Bio pochutiny

BIO pochutiny jsou vyráběny z těch nejlepších surovin a obsahují výživné látky prospěšné lidskému tělu. Atribut “BIO” mohou získat pochutiny vyrobené podle pravidel ekologického zemědělství. Reklamní müsli a cereálie mohou balené v reklamních obalech, podle individuálních přání klientů a reklamních agentur. Zdravé mlsání, aneb sladkosti, které milují nejenom děti, ale i dospělí. Pošlete poptávku, dotaz nebo objednejte on-line v eshopu.

Müsli 2Go

Müsli 2Go

S kelímkem müsli 2Go budete mít fit den.

Dostatečný prostor pro reklamní potisk je k dispozici na standardním motivu obalu nebo můžete navrhnout vlastní design obalu.

Obsah: kelímek s víčkem obsahuje asi 30 g ovocných müsli

Složení: hrozinky (25%), celé ovesné vločky (22%), celozrnné pšeničné vločky (20%), celozrnné žitné vločky (20%), banánové lupínky (banány, kokosový olej, cukr), kukuřičné lupínky (kukuřice, cukr, sůl, ječmenný sladový extrakt), lněné semínko, slunečnicová semena, jádra lískových oříšků (0,5%), sušené kousky meruněk, sušené kousky hrušek, sušené kousky broskví, sušené kousky datlí, kousky sušených fíků, sušené kousky jablek, sušené kousky švestky. Může obsahovat stopy arašídů, jiných ořechů, mléka a sójových výrobků a sezamových semen.

Rozměr: Ø 55 x 45 mm

Hmotnost: 38 g

Reklamní plocha: 40×25 mm na standardním motivu obalu od 250 kusů

Reklamní plocha alternativně: 170×45 mm vlastní design obalu od 250 kusů

 

Bio křupavá tyčinka

Bio křupavá tyčinka v reklamním balení

Bio křupavá tyčinka

 

Bio křupavá tyčinka vyrobená z celozrnné směsi. Kombinuje jemnou sladkost rýžového sirupu s křupavou špaldou a ovesnými vločkami. Je vynikajícím zdravým občerstvením pro každou denní dobu. Obsahuje nejlepší přírodní ingredience, které pocházejí z ekologického zemědělství. Extrémně výživná a bohatá na živiny, poskytne každému zdravou energii.

Průhledné fóliové balení s papírovým reklamním štítkem a s potiskem CMYK

Příchuť: špalda
Rozměry: 150 x 50 x 15 mm
Rozměry štítku: 73 x 116 mm
Hmotnost: cca 45 g / ks
Trvanlivost: min. 4 měsíce
Minimální objednávka: 100 ks

Sezamové tyčinky

Sezamové tyčinky v obalu s vlastním potiskem

 

Sezamové tyčinky

Sezamové tyčinky

 

Sezamové tyčinky – Tradiční, lahodné sezamové tyčinky v kartonovém obalu s individuálním reklamním potiskem a s průhledovým okýnkem.

3 balení sezamových tyčinek v bezbarvé fólii velikost balení: 120 x 120 x 17 mm

Hmotnost: 3 x 45 g

Hmotnost celkem: 135 g

Trvanlivost: 12 měsíců

Minimální objednávka: 500 ks

Banánové chipsy

Banánové chipsy

 

Banánové chipsy

Banánové chipsy

 

Banánové chipsy pro perfektní občerstvení pro každý den – v práci, škole, na cestách. Skvělé a výživné. Chipsy jsou vyrobeny z čerstvého ovoce, bez konzervačních látek a umělých barviv. Bez přidaného cukru, bez lepku.
Fólie s digitálním (CMYK) nebo flexografickým reklamním tiskem (1-4 barvy).

Rozměry: 90 x 115 mm

Hmotnost: cca 20 g

Doba trvanlivosti: 6 měsíců

Minimální objednávka: 3.000 ks