Reklamní nápoj COLA

Reklamní nápoj COLA

Reklamní nápoj COLA s možností personalizace

V sortimentu reklamních nápojů, které naleznete na našem webu reklamninapoje.cz, je k dispozici i velmi chutný nápoj s příchutí cola. Je to velmi oblíbená příchuť.

Cola je sladký nealkoholický nápoj, na sycený  oxidem uhličitým, a vetšinou obarvený karamelem. Název COLA pochází od názvu semínek kola, která byla původně používána jako zdroj kofeinu. První Cola se začala vyrábět  již v druhé polovině 19. století a časem se stala jedním z nejpopulárnějších nealkoholických nápojů.

Název „Cola“ se používá i u jiných potravinářských výrobků, které mají stejnou nebo podobnou chuť jako nápoje Cola.

Reklamní nápoj COLA

Propagační Cola nápoj je k dispozici v plechovkách 250ml, v sezóně i 500ml. Plechovky jsou opatřeny sleevou (fólií) s plnobarevným potiskem. Na sleevu je možné umístit plnobarevnou grafiku, včetně fotografií a obrázků.

Reklamní nápoj COLA

Nápoje s potiskem jsou velmi vhodnou propagací pro restaurace, bary nebo jiné podniky. Potisk může být vytvořen z fotografíí exteriéru i interiéru a brandovaný reklamní nápoj cola se tak stává skvělým marketingovým prostředkem.

Reklamní nápoj cola  je vhodný i pro eshopy s jídlem nebo restaurace, které uskutečňují rozvoz jídla. Dárkem ve formě reklamního nápoje tak poděkují zákazníkům za objednávku. Zákazníky mohou dárkem i motivovat k další objednávce. Reklamní cola může být samozřejme i součástí běžného sortimentu, kterou si mohou zákazníci zakoupit a zvýšit tak prodej.

Také pořadatelé různých festivalů nebo jiných společenských akcí mohou v rámci akce prodávat sponzorovanou colu, kde budou prezentováni sponzoři, nebo jiné nereklamní informace, o kterých chce pořadatel zajímavou formou informovat návštěvníky.

 Minimální objednané množství reklamního nápoje cola je 264kusů.

Možné jsou i objednávky pro menší společenské akce a firemní setkání nebo konference. Účastníci si mohou reklamní plechovku s nápojem cola a logem akce uchovat jako památku nebo ji mohou předat dále. Reklamní cola nápoj tak kromě osvěžení plní i reklamní a promo funkci.

V sortimentu reklamních nápojů sycených i nesycených naleznete vody, minerální  vody, džusy, ovocné nápoje, dětské nápoje i energetické nápoje, které mohou úspěšně propagovat vaši společnost.

Online objednávku reklamní nápoje můžete uskutečnit na našem eshopu-firemni-reklama.cz

nebo na www.europegift.eu

Reklamní nápoj COLA

Konkrétní kalkulaci pro Vás rádi připravíme. Termín dodání je 2-3 týdny od schválení grafiky.

Zavolejte na +420 777 137 726 nebo napište produkce@societe.cz